Hakkımızda

Hakkımızda

    Firmamız 1991 yılından bu yana  YILMAZ PLASTİK ve AMBALAJ MARKET olarak plastik ambalaj sektöründe, baskılı ve baskısız poşet, naylon torba, jelatin, el geçme poşet, takviyeli ve takviyesiz poşet ve buna benzer plastik ambalaj malzemelerini kendi bünyesinde bulunan fabrikasında imal edip keza kendi bünyesinde bulunan pazarlama biriminde satışını yapmaktadır, üretim ve pazarlamanın dışında, ithalat ve ihracata ağırlık vererek ülkemiz sanayisine olumlu katkılarda bulunmaktadır.

    Bulunduğu sektörde lider firmalar arasında olmanın vermiş olduğu gururla, taşımış olduğu bayrağı daha yükseklere çıkarmayı hedef ve ilke edinmiştir.

    Firmamız yaptığı başarılı çalışmalara her gün bir yenisini ekleyerek, modern tesisler kurup, ve  bu modern tesislerde istihdam alanları yaratarak, gerek sanayimize, vede gerekse ülkemiz ekonomisine katkıda bulunarak başarılı bir şekilde imza atmıştır.                      
Otomotivden, kimyaya, Tekstilden, Gıdaya, Sanayinin hemen hemen her dalında Yüzlerce referans edinmiş firmamız, gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile başarılı bir grafik çizmektedir.


    Müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü ön planda tutarak, Vizyon, Misyon, 
ve kendi Değerleri doğrultusunda sektörde saygın, itibarlı ve güvenilir 
bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Scroll