Toptan satış için bizimle iletişime geçin. 0212 526 56 56

Bantlı Jelatin 18x30 (1 Paket 25 Kg)

Kilogram
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Bantlı Jelatin

Bantlı jelatin poşetler, günümüzde yoğun bir şekilde ilgi gören ambalaj malzemeleri arasındadır. Özellikle tüketim ve hizmet sektöründe talep gören bu ürünler, steril ve hijyenik bir şekilde ürünlerin korunması için önemlidir. İnsan sirkülasyonunun çok olduğu alanlarda bantlı jelatinin de fazlasıyla ihtiyaç olduğunu ifade edebiliriz. Şeffaf poşet, opp bantlı poşeti jelatin poşet gibi isimlerle bilinen bantlı jelatinler genellikle şeffaf forma sahiptir. Bu da içerisindeki malzemelerin çok daha kolay bir şekilde görülmesini sağlamaktadır.
Son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde ürünlerin ya da materyallerin saklanmasını sağlayan bantlı jelatinleri işletmeniz ya da kişisel işleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bantlı jelatin ürünlerine sahip olmak istiyorsanız Ambalaj Market’in ürünlerini tercih edebilirsiniz.
 

Bantlı Jelatin Özellikleri

Yapışkanlı ambalaj poşeti, genellikle ürünlerin paketlenmesi ve korunması için kullanılan bir ambalaj malzemesidir. Bu tür poşetler, plastikten yapılır ve genellikle polietilen veya polipropilen gibi malzemelerden üretilir.
Yapışkanlı ambalaj poşetleri, bir tarafında yapışkanlı bir şerit veya bant bulunan özel bir tasarıma sahiptir. Bu yapışkanlı bant, poşetin kapanmasını ve içeriğin güvenli bir şekilde paketlenmesini sağlar. Poşetin ağzını açtıktan sonra, yapışkanlı bantı çıkarabilir ve ardından poşetin ağzını sıkıca kapatmak için yapışkan bantı tekrar üzerine bastırabilirsiniz.
Yapışkanlı ambalaj poşetleri, çeşitli boyutlarda, şekillerde ve kalınlıklarda bulunabilir. Bu poşetler genellikle gıda ürünlerinin paketlenmesinde, endüstriyel ürünlerin ambalajında ve ev ve ofis eşyalarının depolanmasında kullanılır. Aynı zamanda gönderi ve taşıma işlemlerinde de tercih edilir.
Bu ürünlerin içeriğindeki materyaller içerdikleri yapışkan bant ile hava ve nem gibi dış etkenlerden korunmaktadır. Bunun yanı sıra poşetlerin tekrar açılabilmesi ya da kapatılabilmesi içeriklere kolay bir şekilde erişilmesini sağlamaktadır. Bu da güvenli bir paketleme imkanı sunmaktadır.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden itibaren 3 iş günü içerisinde kargolanır.


Eğer ürün siparişinden sonra ürünün stoklarımızda olmaması durumunda kargolanma süreci uzayabilmektedir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...