EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

 • Adilhan Ömer Önder
  Blog için yorum yapmayı deniyorum
 • Osman FATSA
  Blog kurmasını Bilmeyen ve Para sıkıntısı çeken arkadaşlara yararlı bir bilgilendirme olmuş.Eline Sağlık

ETİKETLER

BLOG

 • Toptan Karton Koli Fiyatları

  Karton koliler genelde piyasada yoğunlukla kullanılan kolilerdir, kullanıcıların çoğu bilmez oysaki kolilerin onlarca değişik çeşitleri vardır. Karton kutu diye tabir etmiş olduğumuz kolilerden biraz bahsedelim, Karton koliler, ikiye ayrılır bunlardan birisi Tek Dalga Kutudur. Bu kutular dalga cinslerine göre isimlendirilirler tek dalgadan oluşmuş mukavvalardan üretilmiş kutulara incelik ve kalınlıklarından ötürü (E, B ve C Dalga Koli), diğerine ise Çift Dalga Koli (B+C Dalga veya Dopel Kutu) diye isimler verilmiştir. Çift Dalga Koli (B+C Dalga Kutu) Yada ''Dopel Kutu'' Öncelikle çift dalga (Dopel) kutulardan bahsedelim; Çift dalga yani Dopel kutular 5 adet kağıdın birbirine lamine edilmesi ile üretilen oluklu mukavva levhalardan oluşan mukavvalardan üretilmiş kutu türlerine denilir, bunlardan dış ve en son kağıt dediğimiz iç kağıt olan son tabaka kağıdı kutunun dış yüzeyinde ve iç yüzeyde bulunan kağıt, kutunun iç ve dış darbelerden, ısı ve nemden oluşan etkileşimini sağlamak içindir, bunların haricinde 2 adet dalga dediğimiz mukavemeti artırıcı kağıt ve dalgaları birbirinden ayıran 1 adet daha ara kağıt bulunmaktadır. Tek Dalga Koli (E, B, C, Dalga Kutu) Mikro Dalga Kutu, İnce Dalga Kutu, İri Dalga Kutu Tek dalga kutular 3 adet kağıdın birbirine lamine edilmesi ile üretilen oluklu mukavva levhalardan oluşan mukavvalardan üretilmiş kutu türlerine denilir, bunlardan dış ve en son kağıt dediğimiz iç kağıt olan son tabaka kağıdı kutunun dış yüzeyinde ve iç yüzeyinde bulunan kağıtlar kutunun iç ve dış darbelerden, ısı ve nemden oluşan etkileşimini sağlamak içindir, bunların haricinde 1 adet dalga dediğimiz mukavemeti artırıcı kağıt bulunmaktadır. Tek dalga kutular kutunun et kalınlığını belirleyen dalga cinslerine göre birbirinden farklılık gösterir.

  DEVAMINI OKU
 • Toptan Baskılı Jelatin Fiyatları

  Ticari kullanımda oldukça etkili bir yöntem olan jelatinler günümüzde oldukça fazla oranda tercih edilmektedir. Bu tercih işleminin yapılmasındaki başlıca amaç kuşkusuz ki reklamdır. Bu reklam türünün popülerleşmesinde en büyük etken yapılan işlemin ucuz olmasıdır. Ucuz maliyetli bir reklam modeli olan jelatinler birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Fakat reklama oranla paketleme ve kaplama işlemleri için jelatinler daha çok tercih edilmektedir.

  Jelatin poşetler daha çok saklama ve paketleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Bunun farkında olan birçok firma sahibi ürünlerini saklama ve paketleme amacıyla kullanıcılarla buluşturmaktadır. Kendi içerisinde birçok farklı ismi bulunan ufak poşet türü yapışkanlı jelatin, bantlı jelatin ve kilitli jelatin olarak bilinmektedir. Daha çok jelatin poşet kavramını kullanan kullanıcılar saklama işlemlerini yapmak için Ambalaj Market Firmasını tercih etmektedir. Sizlerde var olan ürünlerinizi saklamak veya paketlemek için tercihinizi bu poşetlerden yana kullanabilirsiniz. Sektörde 27 yıllık tecrübesi bulunan Ambalaj Market sizlere bu konuda en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacaktır.

  Baskılı Jelatin Poşet Çeşitleri

  Saklama ve paketleme işlemleri için üretilmekte olan jelatin poşetler yapışkanlı ve kilitli olarak temin edilmektedir. Fakat yapışkanlı olanlara oranla kitli poşetler daha çok tercih edilmektedir. Yani yapışkanlı poşetlerinde kullanımı yaygındır fakat kilitli olanlar kadar değil.

  Jelatin poşetleri doğru kalitede temin edildiğinde ortaya çıkacak olan zararlar en aza inecektir. Durum böyle olunca temin edeceğiniz baskılı veya baskısız jelatinler uygun boyutlarda ve kalitede olmalıdır. Sizlerde bu konuda en etkin hizmeti sunacak olan ve sektörde köklü firmalardan biri Ambalaj Market saklama ürünlerinin üretiminde son teknolojileri kullanarak ortaya kaliteli ürünler çıkartmaktadır.

  Baskılı Poşet Kullanım Alanları

  Genellikle büyük üreticilerin ürünlerini paketlemek için sıklıkla tercih ettiği jelatinler küçük büyük demeden tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bunun başlıca sebebi az öncede belirttiğim gibi kimi zaman reklam kimi zaman ise korumadır. Bu koruma işlemlerini daha çok otomotiv sektörleri kullanmaktadır. Bunun başlıca sebebi tozdan veya dumandan araçları korumaktadır. Tabi bu işlem yapılırken kaplama yöntemi esas alınmaktadır. Sizlerde kaplama veya paketleme işlemlerinizde küçük büyük demeden baskılı jelatinlerinizi üretmek istiyorsanız Ambalaj Market ile iletişime geçebilirsiniz.

  DEVAMINI OKU
 • Toptan Koli Bandı Satışı

  Koli bantları günümüzde birçok sektör tarafından kullanılan yük veya eşya taşırken kolilerin parçalanma gibi sorunların önüne geçmek için kullanılan yapışkan türü ürünlerdir. Birçok işletmenin kullandığı koli bantları talep doğrultusunda adet olarak gönderilmektedir. Fakat taleplerin gün geçtikçe artması ve adetlerin pahalı olması nedeni ile toptan koli bandı satışına başlanmıştır. Ambalaj market de müşterilerinin isteklerini karşılamak için toptan koli bandı satışına başlamıştır. Bu bağlamda baskılı koli bandı satışı yapan, en ucuz fiyat prensibiyle hareket eden firmamızı tercih etmenizi öneririz. Aksi takdirde bilinmeyen firmalar ile anlaşmalar sağlamak birçok sorun ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Toptan koli bandı alacak şirketlerin dikkat etmesi gereken en önemli konulardan birisi güvenilir şirketler ile anlaşmalar sağlamasıdır. Bu konuya çözüm üretmek için müşterilerimiz ile her zaman iletişim kuruyoruz.Koli bandı nedir?, neden koli bandı tercih edilmelidir? Gibi sorulara cevap bulmak için aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Koli Bandı Ne için Kullanılır?

  Koli bandı kullanımı genellikle taşınma esnasında sıklıkla kullanılan bir bant çeşididir. Güçlü olmasından dolayı kutuları paketlemede oldukça etkilidir. Koli bantlarının isminde bulunan koli kelimesinden de anlaşılabileceği gibi daha çok koli işlemlerinde kullanılmaktadır. Taşıma sırasında, firma ürünlerinin paketlenmesinde koli bandı kullanılmaktadır. Çift taraflı bantlar henüz ortaya çıkmamışken eşya sabitleme ve duvara yapıştırma işleri için koli bandı kullanılmaktaydı. Koli bantları yüksek dayanıklılığı ile kolilerin işlemlerini tam olarak yerine getirmesi sağlar. Bu alanda, kalitesiz ürünler kullandığınız takdirde eşyalarınız zarar görebilir. Kalitesiz bantlardan kurtulmak için doğru firmalar ile anlaşmalar yapmanız gerekir.

  Neden Koli Bandı Tercih Edilmeli?

  Normal bant, koli bantlarına göre oldukça yetersiz kalmaktadır. Yetersiz kalmalarının yanı sıra dayanıklılığında yetersiz kalmaktadır. Koli bantları diğer bantlara kıyasla daha yapıştırıcı özelliği ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Ancak koli bandının kullanımı artık sadece paketleme alanında sınırlı kalmıştır. Taşıma yer değiştirme gibi işlemlerde kullanılan koli bantları kartonların daha sağlam bir şekilde işlevlerini yerine getirilmesini sağlamaktadır. Kutular da bulunan kesim yerlerini sıkıca bantlamak taşınan eşyaların güvenilirliğini arttırmaktadır. Kullanılacak bantların en çok kesik bölgelerde kullanılması gerekmektedir. Özellikle ağır eşyalar taşıma işlemlerinde birkaç kat koli bandı kullanmak faydanıza olacaktır.  Ambalaj Market dışındaki bantlar kullandığınızda kolilerinizin sağlam olması için çok daha fazla banda ihtiyaç duyarsınız. Buda, size daha fazla maliyet çıkaracaktır.

  DEVAMINI OKU
 • Bantlı jelatin

  Bantlı jelatin konusunda İstanbul'da 1 numara olan firmamız  www.ambalajmarket.com  her zaman  baskılı ve baskısız olarak en uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.  Ambalaj Market olarak hizmeti ayağınıza getirir. 

  Her ebatta baskılı veya baskısız bantlı jelatin bulabilirsiniz.

  Sitemizde fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

   Sitemizde canlı bağlantı sayesinde gece gündüz sizlere hizmet vermekteyiz.

  24 saat ulaşacağınız 05321599903 no lu telefonla veya whatsApp la bizlere ulaşabilirsiniz.  DEVAMINI OKU
Scroll