Toptan satış için bizimle iletişime geçin. 0212 526 56 56
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Balonlu Naylon

Ürün bulunamadı.

Balonlu Naylon

Balonlu naylon ya da hava baloncuklu naylon son yıllarda ambalaj amacıyla tercih edilen ürünlerdendir. Amaç ambalajlanan malzemelerin darbelere ve çizilmelere karşı korunmasıdır. Bu doğrultuda tercih edilen balonlu naylon ambalajlamanın vazgeçilmezleri arasındadır. Ambalaj Market, kaliteli ve kullanışlı balonlu naylon seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar. Böylelikle malzemelerin zarar görmesi ihtimalinin de ortadan kaldırılmasına olanak tanır.

Balonlu Naylon Özellikleri

Hava baloncuklu naylonlar genellikle taşıma sırasında zarar görmesinden endişe edilen ürünler için kullanılmaktadır. Kargo şirketleri, bireysel kullanıcılar ya da kurumsal işletmeler tarafından tercih edilen balonlu naylon üzerinde bulunan hava baloncukları sayesinde darbeleri absorbe etme imkânı sağlar. Bu doğrultuda balonlu naylonla sarılan eşyaların zarar görmesine engel olunmaktadır. Genellikle 50 metre şeklinde satılan balonlu naylonu farklı ebat seçenekleriyle de satın alma imkânı vardır. Bu bağlamda balonlu naylon tercih ederek beklentileri karşılayacak bir sonuca ulaşabilirsiniz.
1,5 metre genişlik ve 50 metre boyundaki hava baloncuklu naylon sayesinde dilediğiniz her ürünün ambalajını çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanım esnasında tercih edilen boyutlarda kesilerek kullanılabilen balonlu naylon tek kat olsa dahi yeterince kaliteli bir koruma sağlayabilecektir. Bu çerçevede balonlu naylon tercih ederek ambalaj kalitesini dilediğiniz standartlara çıkarabileceksiniz.

Balonlu Naylon Fiyatları

Balonlu naylon fiyatları, tercih edilen ürün standartlarına bağlı olarak farklılaşmaktadır. Ambalaj Market olarak en büyük arzumuz kalitesi ile ihtiyaçlarınıza cevap veren çözümler sunmak olsa da ürün çeşitliliği çoğu zaman farklılaşan seçenekleri ortaya çıkarmaktadır. Bu bağlamda yapmanız gereken sadece kaliteli bir seçenekle çözüme ulaşmaktır. Peki, satın alacağınız balonlu naylon fiyatı neye göre belirlenmektedir?
Balonlu naylonu kullanırken daha kaliteli bir sonuca ulaşmak adına öncelikli olarak balonlu naylonun standartlarına göz atmak avantajlı olacaktır. Buna ek olarak kullanılan balonlu naylon miktarı da mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesidir. Bu çerçevede amaç daha ideal bir seçim yapmak ve uygun fiyatlı bir ürüne sahip olmaktır. Siz de Ambalaj Market ile ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yaparak kaliteyi öne çıkaracak bir yaklaşım benimsemek istemez misiniz? O halde size en uygun ürünü seçerek alışverişe başlayın!
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...