Toptan satış için bizimle iletişime geçin. 0212 526 56 56
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Takım Çuval

Çuval; pamuk, keten, sentetik ya da kenevir iplerden elde edilen paketleme ve ambalajlama işlemlerinde tercih edilen torbalardır. Günümüzde birbirinden farklı endüstrilerde çuvalların sık sık kullanıldığından bahsedebiliriz. Geri dönüşüm, inşaat, tarım ve tekstil sektörlerde çuvalların yoğun bir şekilde ilgi gördüğünü ifade edebiliriz. Özellikle günlük hayatta çuval kullanımı son derece yaygındır. Gıda başta olmak üzere farklı sektörlerde tercih edilen çuvalların birçok ihtiyacı karşıladığından da bahsedebiliriz.
Takım çuval dayanıklı ve sağlam bir kumaştan yapılmıştır ve genellikle geniş bir depolama kapasitesine sahiptir. Bu çuvallar, toprak, çakıl, inşaat atıkları, yapraklar, çim kesimi artıkları ve diğer hafif inşaat veya bahçe malzemelerini taşımak için idealdir. Çuvalın sağlam dikişleri ve güçlü tutma kulpları, ağırlıkları güvenli bir şekilde taşımanızı sağlar. Ayrıca, bu çuvallar genellikle katlanabilir özelliklere sahiptir, böylece depolama ve taşıma kolaylığı sağlar.

Takım Çuvalı Modeli ve Çeşitleri

Takım çuvalı kategorisindeki ürünler, evinizdeki projelerde, bahçe düzenlemesinde veya inşaat alanlarında kullanım için uygundur. Bu çuvallar, temizlik, taşıma ve depolama işlerinizi kolaylaştıracak dayanıklı ve pratik bir seçenektir. Yapı market çuvalı kategorisi, bahçe sahipleri, inşaat profesyonelleri, tamirciler ve ev sahipleri gibi geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder.
Takım çeşitleri, boyutlarına ve üretildikleri malzemelere göre farklılaşmaktadır. Yüklü miktarda eşya taşınması için ya da ürünlerin saklanmasını daha pratik bir biçime dönüştürmek için kullanılan çuvallar bulunmaktadır. Taşıma kapasitesinin farklı olduğu bu çuval çeşitleri, 5 kg ile 25 kg arasındaki kapasitelere sahip olabilmektedir. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bu ürünlerin kumaş yapıları da farklıdır. Çuvalların doğru bir şekilde saklanması durumunda suyu ve nemi geçirmeleri mümkün değildir. Bu sayede özellikle kuru bakliyatların bozulmadan muhafaza edilmesi sağlanmaktadır.

Takım Çuval Fiyatları

Takım çuval fiyatları tercih edeceğiniz ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda söz konusu ürünlerin fiyatları ve çeşitleri ile ilgili detaylı bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ürünleri size sunan firmamız aracılığı ile en dayanıklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Tek tıkla siparişinizi oluşturabilir ve ürünlerin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...