Toptan satış için bizimle iletişime geçin. 0212 526 56 56
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Perforeli Naylon

Perforeli Naylon

Perforeli naylon, ambalaj ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacıyla tercih edebileceğiniz oldukça kaliteli bir üründür. Kullanışlılığı ve dayanıklılığı sayesinde öne çıkan ambalaj malzemesi ile ürünlerin çevresel etkilerden minimum oranda etkilenmelerine olanak tanınmaktadır. Şeffaf bir naylon olarak hazırlanan perforeli naylon genellikle tekstil firmaları ve kuru temizleme şirketleri tarafından kullanılmaktadır. Kıyafetlerin toz, kir ve lekelerden muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak kıyafetlerin uzun süreli korunması esnasında da perforeli naylon tercihinde bulunmanızı öneriyoruz.

Perforeli Poşet Özellikleri Nelerdir?

Ambalaj malzemeleri arasında öne çıkan bir seçenek olarak perforeli naylon alçak yoğunluklu ya da yüksek yoğunluklu PE kullanılarak üretilmektedir. İmalatı esnasında dayanıklılığı arttırmak amacıyla uygun hammadde tercih edilmesi amaçlanmaktadır. Bu çerçevede kullanılan malzeme kadar üretim süreci de fazlasıyla önemlidir.
Perforeli naylon düz ya da omuzluklu olmak üzere 2 farklı şekilde imal edilebilmektedir. Söz konusu imalat süreci kullanımı kolaylaştırmak ve daha kaliteli bir çözüme ulaşmak adına fazlasıyla değerlidir. Tekstil ürünlerine uyum sağlaması açısından perforeli naylon tercihi ön plana çıkmaktadır. Siz de ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek bir seçenek olarak perforeli naylon seçimi yapabilirsiniz.
Perforeli naylon şeffaf olması nedeniyle kıyafetleri ayırt etmede fazlasıyla kolaylık sağlar. Şeffaf olmasına rağmen kaliteli olması ve kolay kolay yıpranmaması uzun ömürlülüğü destekleyen bir konu olarak dikkat çekmektedir. Siz de ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap verecek bir seçenek olması açısından perforeli poşet tercihinde bulunabilirsiniz. Çözüm odaklı bir ürün olması kadar geniş kullanım alanı sayesinde de fark yaratır.

Perforeli Naylon Fiyatları

Perforeli naylon, kıyafetleri muhafaza etmede kullanılan özel bir seçenek olsa da ambalaj maliyetleri dikkate alınarak değerlendirilmesi gereken bir üründür. Bu doğrultuda amaç daha kaliteli bir sonuca ulaşmak ve tekstil ürünlerini çevresel etkilere karşı muhafaza etmektir. Peki, satın almak istediğiniz perforeli naylon fiyatları nedir?
Perforeli naylon fiyatları seçeceğiniz poşet ücretine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Buna ek olarak malzeme kalitesi ve ürün standartları da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Ambalaj Market ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilir ve kaliteden yana tercih kullanabilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...