Toptan satış için bizimle iletişime geçin. 0212 526 56 56
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

KSSK Koli

KSSSK Karft Koli
KSSSK Kraft Koli, Saman ve Kraft katmanlarından oluşan ve testliner ile kıyaslandığında daha sert bir malzeme özelliği taşıyan koli çeşididir. Genellikle ağır ve zarar görme ihtimali olan eşyalar için KSSSK Koli tercih edilmektedir. Kaliteli bir kolileme olanağı sunduğu gibi güçlü yapısı sayesinde de ihtiyaçlara uygun bir çözüm sağlamaktadır. Ambalaj Market güvencesiyle satın alabileceğiniz koli çeşitleri arasında siz de KSSSK Koli ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

KSSSK Kraft Koli Çeşitleri

Kraft koli çeşitlerinden bir tanesi olan KSSSK, kullanışlılığı ve profesyonel bir çözüm sunuyor oluşu sayesinde tercih edilmektedir. Dayanıklılığın ön planda olması farklı ihtiyaçlara cevap vermesine yardımcı olurken en önemli yanı farklı boyutlarda üretilebiliyor olmasıdır. Kraft koli çeşitleri söz konusuysa ve siz de kaliteli bir tercihte bulunmayı istiyorsanız mutlaka KSSSK Kraft koli ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlamalısınız. Ebatları çok değişken olduğundan ihtiyacınız her neyse ona uygun bir seçim yapmak mümkün olacaktır.
KSSSK Kraft koli çeşitleri genellikle ürün ambalajlamada tercih edilse de sıfır ürünlerden taşınma aşamasında eşya ambalajlamasına kadar her çözüm için bu koli çeşitlerini tercih etmek mümkündür. Öte yandan Kraft kolilerin kolay kolay yıpranmaması sayesinde taşıma esnasında yaşanabilecek olumsuzlukları da ortadan kaldırmak mümkündür. Boyutları genellikle 60 x 40 x 30, 60 x 40 x 40, 80 x 50 x 50, 90 x 50 x 60 ve 90 x 60 x 60 olarak bilinen bu kolilerde farklı boyutları tercih etmek de olasıdır. Bu çerçevede önemli olan size uygun ürünü tercih ederek kaliteli bir ambalajlama sürecine kapı aralamaktır.

KSSSK Kraft Koli Fiyatları

Koli satın alarak ambalajlama işlemlerini tamamlamak isteyenler için en önemli konulardan biri de koli fiyatları olarak kabul edilmektedir. Koli fiyatları genel olarak kaliteye bağlı olsa da koli ebatları da fiyatları belirlemede oldukça önemli bir kriter olarak değerlendirilmektedir. Bu bağlamda Ambalaj Market ürünlerini tercih edecekseniz KSSSK Kraft Koli fiyatları konusunda titiz değerlendirmeler yapmaya odaklanmalısınız. Bu doğrultuda amaç hem daha uygun maliyet hem de daha kaliteli bir çözüme ulaşmaktır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...