Toptan satış için bizimle iletişime geçin. 0212 526 56 56
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Naylon

Naylon

Naylon, ana maddesi poliamit reçinesi olan ve çeşitli alanlarda sık sık kullanılan esnek bir maddedir. Ambalaj malzemeleri arasında yoğun bir şekilde ilgi gören bu ürünler, farklı çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Ambalaj market’te farklı çeşitleri ile dikkat çeken naylon ambalaj malzemeleri bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Balonlu Naylon

Balonlu naylon, içerisinde hava kabarcıkları bulunan ve ambalajlama amacı ile kullanılan naylon çeşididir. Genel olarak kırılabilir, hassas ürünlerin korunabilmesi için kullanılmaktadır. Balonlu naylonlar şeffaf plastik film tabakalarının içerisindeki hava kabarcıklarından oluşan bir yapıya sahiptir. Bu hava kabarcıkları ürünlerin titreşimlere ya da darbelere karşı korunmasını sağlamaktadır. Balonlu naylonların esnek yapısı, paketleme ya da ürünleri sarmak ve yalıtabilmek için kolay bir şekilde kullanılmaktadır.

Elbise Naylonu

Elbise naylonu, genellikle dış giyim ve iç giyim ürünlerinin korunması için kullanılan naylon çeşididir. Elbise naylonu ya da naylon torba olarak ifade edilen bu ürün son derece kullanışlı bir üründür. Elbiselerin çok daha kolay bir şekilde taşınmasını ve saklanmasını sağlamaktadır. Bu nedenle elbise naylonu son derece kullanışlı bir üründür.

Perforeli Naylon

Perforeli naylon, delikli ya da deliksiz bir yapıya sahip olabilen bir naylon çeşididir. Bu naylon çeşidi genel olarak havalandırma, ürünlerin nefes almasını sağlama ve nem kontrolü sağlama gibi amaçlar ile tercih edilmektedir. Perforeli naylon çeşitleri farklı boyutlardaki deliklere sahiptir. Bu delikler küçük ve düzenlidir. Bu sayede hava akışı sağlanmaktadır. Perforeli naylon giysi torbalarında ya da çeşitli tekstil ürünlerinin ambalajlanmasında tercih edilmektedir. Ayrıca tarım sektöründe de sık sık kullanılan bir ürün olduğundan bahsedebiliriz.
Siz de naylon çeşitleri arasından sizin için en uygun olanı tercih etmek için Ambalaj Market’in ürünlerini seçebilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...