Toptan satış için bizimle iletişime geçin. 0212 526 56 56
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Bant

Bant

Bant modelleri çalışanların, öğrencilerin ve birçok bireyin hayatını kolaylaştırmak için sunulan ürün çeşitlerinden bir tanesidir. Çeşitli amaçlar ile kullanılan bant çeşitleri, evlerde de yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Parçalanan, dağılan eşyaların onarılması için tercih edilebilen bant çeşitleri, kolileme işlemleri için de tercih edilmektedir.
Günümüzde tercih edilebilecek çeşitli bantlar bulunmaktadır. Bu noktada Ambalaj Market’in bant kategorisinde yer alan ürünlerden genel olarak aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

Bant Çeşitleri

Bant çeşitlerinden şu şekilde bahsedebiliriz:

Çift Taraflı Bant

Çift taraflı bant çeşitleri, iki tarafı yapışkan olan ve yapışkan tabakası ile kaplı olan bantlardır. Söz konusu bantlar, yapıştırılacak olan yüzeye iki taraflı da yapışabilme özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu bantlar genel olarak malzeme birleştirme, montaj işlemleri, ambalajlama ve dekorasyon gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Koli Bandı

Koli bandı, genellikle karton kutuların kapatılması ve güvenli bir şekilde taşınması için kullanılan bir tür banttır. Koli bandı, genellikle mukavemeti ve yapışma gücü yüksek bir polipropilen veya PVC malzemeden yapılmıştır. Koli bandı, karton kutuların üst ve alt kısımlarını bir arada tutarak içeriklerin kutu içinde sabit kalmasını sağlar. Aynı zamanda koli bandı, kutunun dış etkenlere (nem, toz, darbeler vb.) karşı korunmasına yardımcı olur.

Maskeleme Bandı

Maskeleme bandı, genellikle boya veya kaplama işlemlerinde kullanılan bir tür banttır. Maskeleme bandı, yüzeylerin belirli bölgelerini korumak veya boyadan veya kaplamadan etkilenmemesini sağlamak amacıyla kullanılır.
 

Renkli Bant

Renkli bantlar, farklı renklerde üretilen ve çeşitli alanlarda tercih edilen bant çeşitleridir. Genel olarak işaretleme, uyarılar, kodlama ve dekoratif amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu bantların PVC ya da kumaş malzemelerden yapıldığını ve yapışkan bir tabakaya sahip olduğunu ifade edebiliriz.

Para Bandı

Para bandı, özellikle kağıt paraların onarılması için kullanılan bant çeşitlerindendir. Ayrıca çeşitli yapıştırma işlemlerinin de yapılması için para bantları kullanılmaktadır.

Bant Fiyatları

Bant fiyatları tercih edeceğiniz bant çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bantlar ile ilgili detaylı bilgi için web sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Ambalaj Market’in ürünlerinden ve kalitesinden yararlanmak için hemen harekete geçin.


 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...