Toptan satış için bizimle iletişime geçin. 0212 526 56 56
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Koli Bandı 66x100 (1 Koli 100 Ad.)

  • Satışlarımız Koli Bazlıdır.
  • Ürün Kodu: I2KW3Z80X5
  • Kategori: Koli Bandı
  • 3.766,40 TL
    KARGO BEDAVA
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Bant

Bant modelleri çalışanların, öğrencilerin ve birçok bireyin hayatını kolaylaştırmak için sunulan ürün çeşitlerinden bir tanesidir. Çeşitli amaçlar ile kullanılan bant çeşitleri, evlerde de yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Parçalanan, dağılan eşyaların onarılması için tercih edilebilen bant çeşitleri, kolileme işlemleri için de tercih edilmektedir.
Günümüzde tercih edilebilecek çeşitli bantlar bulunmaktadır. Bu noktada Ambalaj Market’in bant kategorisinde yer alan ürünlerden genel olarak aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

 

Koli Bandı

Koli bandı, genellikle karton kutuların kapatılması ve güvenli bir şekilde taşınması için kullanılan bir tür banttır. Koli bandı, genellikle mukavemeti ve yapışma gücü yüksek bir polipropilen veya PVC malzemeden yapılmıştır. Koli bandı, karton kutuların üst ve alt kısımlarını bir arada tutarak içeriklerin kutu içinde sabit kalmasını sağlar. Aynı zamanda koli bandı, kutunun dış etkenlere (nem, toz, darbeler vb.) karşı korunmasına yardımcı olur.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz günden itibaren 3 iş günü içerisinde kargolanır.


Eğer ürün siparişinden sonra ürünün stoklarımızda olmaması durumunda kargolanma süreci uzayabilmektedir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...