Toptan satış için bizimle iletişime geçin. 0212 526 56 56
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Koli Bandı

Koli bandı; paketleme, sabitleme ve el işi gibi birçok işlem için tercih edilen bant çeşitleri arasındadır. Fonksiyonel özelliklere sahip olan koli bandı, hayatınızı kolaylaştıracak ürünler arasında bulunmaktadır. Bu doğrultuda günümüzde koli bantlarının farklı renk ve dokuya sahip olabileceğini ifade edebiliriz. Yapışkanlı yüzeyi ile tahta, karton, cam ve metal gibi çeşitli zeminler üzerinde son derece rahat bir şekilde kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca iz bırakmayan alternatifler ile eşyaların zarar görmesini de engellemektedir.
Koli bandı seçeneklerinin hobi ve sanatsal faaliyetlerinizi gerçekleştirirken tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda malzemeler, deforme olan ya da kırılmış olan eşyalarınızın onarılmasına da yardımcı olmaktadır. Birbirinden farklı yapılara sahip olabilen bu ürünler Ambalaj Market’te sizleri bekliyor.

En Kaliteli Koli Bandı Seçenekleri

Koli bandı, genellikle karton kutuların kapatılması ve paketlerin güvenli bir şekilde taşınması için kullanılan bir tür banttır. Ayrıca ambalajlama, depolama ve taşıma işlemlerinde de sıkça kullanılır. Koli bandı, genellikle PVC (polivinil klorür) veya bantın dayanıklılığını artırmak için polipropilen gibi malzemelerden üretilir. Genellikle şeffaf, kahverengi veya beyaz renkte bulunabilir. Ancak renk çeşitleri mevcuttur.
Koli bandı, bir tarafında yapışkan bir kaplama olan tek taraflı bir banttır. Kutunun iki yanını birleştirirken veya kutunun üzerini kapatırken kullanılan yapışkanlı taraf, kutunun güvenli bir şekilde kapanmasını ve içeriğin sızıntı yapmadan korunmasını sağlar. Koli bandının diğer tarafı genellikle düz ve yapışkan değildir, bu sayede kullanıcılar kolaylıkla bandı kesip kutuyu açabilirler.
Koli bantları özellikle nakliye süreçlerinde en büyük destekçinizdir. Genellikle hafif ve orta ağırlıktaki paketlerin kapatılmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Birbirinden farklı uzunlukta ve genişlikteki rulolar şeklinde satılan bu bantlar ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Koli bandının kullanımının kolay olduğunu da ifade edebiliriz.  

Koli Bandı Fiyatları

Koli bandı fiyatları tercih edeceğiniz özellikteki ürünlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu kapsamda Ambalaj Market’te sizler için sunulan çeşitli koli bantlarını inceleyerek tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Farklı boyut ve renklerdeki koli bandı ürünlerini sipariş vererek kolay bir şekilde bu ürünlerin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...